Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Білянська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04326543) був реорганізований і увійшов до складу Чернівецької громади

Секретар сільської ради - Дворнік Катерина Вікторівна

Автобіографія

Я, Дворнік Катерина Вікторівна народилася 3 квітня 1984 року в с. Біляни Чернівецького району Вінницької області.

В 1991 році пішла в 1 клас Білянської ЗОШ І – ІІІ ст..

В 2001 році закінчила її, і поступила в Вінницьке Вище Професійне училище №4, де здобула спеціальність «Програміст».

Після закінчення училища в 2003 році вступила на заочне відділення в Тернопільську академію народного господарства, де здобула диплом бакалавра «Економіст - програміст».

З 2004 року працювала в СТОВ «Урожай» на посаді секретаря, після чого пішла в декретну відпустку. До закінчення декретної відпустки звільнилася з попереднього місця роботи, і перейшла в Білянську сільську раду на посаду секретаря, де працюю і по даний час.

З квітня 2012 р. по травень2015 р. знаходилася в декретній відпустці по догляду за дитиною до 3 років.

Сімейний стан: одружена.

Чоловік – Дворнік Віталій Васильович, 1981 р. н.

Дочка – Дворнік Крістіна Віталіївна, 2004 р. н.

Дочка – Дворнік Мирослава Віталіївна, 2012 р. н.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування